مدارس و دانشگاه ها

مدارس و دانشگاه ها

دپارتمان کشاورزی ایالات متحده، با تمرکز بر روی مصرف غذاهای سالم، به منظور کمک به افزایش سطح سلامت دانش آموزان تغییرات اساسی را بر روی برنامه غذایی مدارس انجام داده است. در استانداردهای جدید بیشتر بر روی مصرف میوه و سبزیجات، وعده های سرشار از غلات، شیر بدون چربی یا کم چرب و کاهش میزان مصرف چربی اشباع و چربی های ترانس در برنامه روزانه تمرکز دارد.
برنامه تغدیه­ای بچه ها یک موضوع بسیار مهم میباشد که توجه بین المللی را به خود معطوف کرده است. در سال تحصیلی 2012-2013، 13.2 میلیون دانش­ آموز در برنامه صبحانه مدارش شرکت کردند که این تعداد هر سال رو به افزایش می باشد. که این برنامه صبحانه شانس دانش­ آموزان را برای خوردن وعده های صبحانه بیشتر افزایش می­ دهد. تحقیقات جدید نشان می­ دهد، دانش ­آموزانی که دو وعده صبحانه در مدرسه میل می­ کنند، قدرت یادگیری بالاتری دارند و دارای امتیازات بهتری نسبت به بقیه دانش آموزان می باشند.
تخم مرغ به صورت طبیعی سرشار از مواد مغذی می باشد که می تواند به عنوان یک ترکیب ارزشمند در برنامه صبحانه دانش آموزان قرار بگیرد. تخم مرغ نقش مهمی در سیری فرد دارد و باعث می شود شخص مدت زمان بیشتری احساس سیری کند. علاوه بر این تخم مرغ­ ها منبع پروتئینی با کیفیت بالا می باشند که می توانند یک جایگزین مناسب برای محصولات گوشتی باشند.